Kurumsal
Komiteler

Soğuk Haddeleme, Galvanizli ve Boyalı Sac Üreticileri Derneği (SOGAD) Komiteleri

EĞİTİM KOMİTESİ

Eğitim komitemiz üniversiteler ve sektörle ilgili kuruluşlar ile iş birlikleri yaparak etkinlikler düzenlemek amacıyla kurulmuştur. Bu sayede öğrencilerin staj ya da yerinde gözlem ihtiyaçlarına destek olmayı, öğrencileri sektör temsilcileri ile bir araya getirerek geleceğimize katkı sağlamayı hedefliyoruz.

SÜRDÜREBİLİRLİK KOMİTESİ

Ürün ve hizmetleri hayata geçirirken kaynakların verimli kullanılması, toplum ve bireylerin refahına yönelik üretim ve tüketimin yapılandırılması ve bu süreçte çevreye zarar verilmemesi yönünde bilinçlendirme, bilgilendirme çalışmaları yapmayı hedeflemekteyiz. Bunun yanı sıra hem ülkemizde hem de yurt dışında gelişmekte olan yeşil mutabakat mevzuatlarının yakından takibini de amaçlamaktayız.

STRATEJİ VE TEKNİK KOMİTESİ

Komitemiz ile daha verimli için çalışmalar yapmak, karşılaşılan teknik problemlerin giderilmesi konusunda fikir alışverişinde bulunmayı hedeflenmektedir. Bunun yanı sıra sektörel sorunların belirlenip bunlara yönelik çözüm çalışmaların yapılmasını ve üyelerimiz için yeni pazarların keşfedilebilmesi adına pazar araştırmalarına yönelik çalışmaların yapılmasını amaçlamaktadır.

İLETİŞİM VE SOSYAL SORUMLULUK KOMİTESİ

Derneğimizin özel sektör ve kamu kuruluşları ile iletişimini sağlamak, bu kuruluşlar arasında bilgi akışını sürekli hale getirmek, derneğin bilinirliğini arttırmaya yönelik faaliyetlerde bulunmak ve başta doğa ve eğitim olmak üzere toplumu ilgilendiren diğer konulara dikkat çekerek bu alanlarda katkı sağlamaya yönelik projeler geliştirmeyi amaçlıyor.